Ormus – monoatomowe złoto – rośliny oceaniczne – draga do złota – iryd na raka – numerologia nazwy

0

Ormus, alchemiczne jednoatomowe złoto do przebudzenia i ponownego ormus to ściema łączenia się z innymi ormus opinie światami

Wiązy najlepiej zdefiniować jako „elementy egzotyczne”. Ich istnienie, choć nie zostało potwierdzone przez ormus dawkowanie społeczność naukową, świadczyłoby ormus sklep o tym, że czwarty ormus skutki uboczne stan materii z definicji nie jest stały, ani ciekły, ani gazowy. Stan ten nazwano „stanem M”.

Ormus działanie – proszek białego złota – rośliny oceaniczne

Niedźwiedzie ormus właściwości pochodzą z metalu.

To nic innego jak elementy malarstwa Mendelejewa w przestarzałej formie. W latach siedemdziesiątych pole badawcze ORMUS było aktywnie wspierane w powijakach przez Davida Hudsona, bogatego ormus działanie amerykańskiego farmera.

Od czasu jego upadku badania terenowe działały głównie na podstawie empirycznej, a ulepszenia i wyniki wynikały z testów, prób i skoncentrowanych wysiłków naukowców z całego świata. Wiele grup dyskusyjnych i warsztatów poświęconych Ormusowi współpracuje de facto w celu rozpowszechniania ormus co to zalet tych rozwiązań. Są obecne na 5 kontynentach.

 • Ormes dosłownie oznacza „orbitalnie przegrupowane elementy monoatomowe”. Termin “Ormuz”Jeśli chodzi o niego, jest to ogólna nazwa używana dla każdego preparatu zawierającego te elementy.
 • Niektóre preparaty Ormus są zrobione ze złota, więc złoto dostajesz w stanie M. Inne są wykonane z miedzi, więc miedź proszek białego złota jest wytwarzana w stanie M.

Ormus działanie - proszek białego złota - rośliny oceaniczne

Inną metodą ekstrakcji, która rośliny oceaniczne pozostaje najbardziej praktykowana, jest tak zwana metoda „mokra”, w której ORMUS jest przygotowywany z surowej soli, ponieważ naturalnie zawiera szerokie spektrum minerałów.

Rezultatem tego powolnego przygotowania jest uważana za „transmutacja” minerałów obecnych w soli do ich postaci stanu M.

Ponieważ ORMES oferują nowe perspektywy w dziedzinie zdrowia, rolnictwa czy środowiska, prezentując szereg niezwykle niezwykłych jak dotąd możliwości, elementy te – gdyby zostały rozpoznane – rzeczywiście zostałyby uznane za najważniejsze i prawdopodobnie najbardziej ormus z soli morza martwego ekscytujące odkrycia w dziedzinie nauk fizycznych i organiczny.

Zanim przejdziemy do sedna tematu ORMUS-a i zagłębimy się w kopalnię plików uprzejmie przetłumaczonych z naszej strony, przyznajmy chętnie, że istnienie czegoś, co wydaje się być niczym innym jak elementarnym superpaństwem, może wydawać się krępujące niejednemu z naszych czytelnicy.

Tym bardziej, że jego odkryciu, ponad 30 lat temu, towarzyszyła tylko najbardziej zdumiewająca totalna biologia alkoholizm cisza.

Zadajmy więc pytanie. Jesteśmy gotowi? Ale także, czy jesteśmy wolni, aby napotkać ten element? Wolni od sumy interesów finansowych i handlowych, lub po prostu wolni w naszej wolności wyboru, decydowania, wycofania się, gdy jest to konieczne. Są to pytania, które naszym zdaniem zasługują na refleksję.

Ormus kup – wyjałowienie organizmu – iryd na raka

Wracając do naszych rozwiązań, wypadałoby w tym miejscu przytoczyć formułę, którą lubi nasz znajomy, badacz tematu Ormusa od ponad 10 lat; „To nie twoja kolej, aby przyjść do Ormes, to Ormes przyjdą wyjałowienie organizmu do ciebie!”

Co kryje się za tym nadużyciem mistycznego i co najmniej niejasnego języka?

 1. Może się dowiesz. Ci, którzy znają już prace śp. tego kursu i jak trudne może się okazać w obecnych okolicznościach dokonanie takiej ormus kup zmiany paradygmatu.
 2. Wiązy oferują nam swoje usługi dla naszej osobistej korzyści, dla naszej świty, dla naszej ludzkiej, ale także zwierzęcej i roślinnej społeczności.
 3. Nie dyskutuje się o nich, eksperymentuje się z nimi, narzucają je fakty, w sposób czasami zaskakujący, jak równie prowokacyjne, ale mimo to uznane i szanowane dyscypliny, takie jak dzisiaj fizyka kwantowa.

Użycie i wiedza o elementach ORMES pojawiają się precyzyjnie w kilku punktach naszej przeszłości, oświetlając niektóre z najbardziej tajemniczych czasów nowym światłem, a nawet kradnąc niektóre alchemiczne sekrety znane do tej pory tylko wtajemniczonym.

Ormus kup - wyjałowienie organizmu - iryd na raka

Wzmianek historycznych jest wiele.

W starożytnej Mezopotamii Shem-an-na, czyli „kamień ognia”, wytwarzano ze złota i platyny. W starożytnym Egipcie, gdzie nazywano go mfkzt (biały złoty pył), był prerogatywą faraonów.

Jeden z wielu odnoszących iryd na raka się do niego tekstów znajduje się na piramidalnym grobowcu króla Unasa w Sakkarze.

Od Babilonu do Teb, a potem do Aten, tylko słowo się zmienia, Ormus dzisiaj, Manna, Ka, Kamień Filozoficzny, wczoraj. Opis właściwości tej egzotycznej substancji pozostaje poza epokami.

Historia zaczyna się w Phoenix (Arizona) w 1976 roku.

 • Głównym aktorem tego renesansu jest David Hudson, bogaty farmer bawełny posiadający dziesiątki tysięcy akrów ziemi.
 • W Arizonie gleba jest szczególnie bogata w sód i musi być traktowana stężonym kwasem siarkowym.
 • W ten sposób mieszanina wody i kwasu stopniowo rozbija zasadową skorupę, a dodając węglan wapnia uzyskuje się odpowiednią glebę do uprawy w ciągu kilku lat.

Nie wchodząc w szczegóły techniczne, poddana takim zabiegom sucha ziemia zaczęła dawać intensywną białą poświatę, po ulewnych deszczach wtedy to „białe złoto” zniknęło w całości r, potem wracał cyklicznie po burzy…

Ormus jak zrobić – złoto koloidalne właściwości – draga do złota

Ponieważ wiadomo, że wulkaniczna gleba tego regionu ma rzadkie właściwości i zawiera metale szlachetne, Hudson w pogodny ormus jak zrobić dzień zleca pełną analizę ilościową.

Zdumieni technicy laboratoryjni odkrywają, że niektóre pierwiastki wymykają się analizie: nie wykryto żadnych metalicznych właściwości, żadnych reakcji chemicznych ani żadnych sygnatur spektroskopowych!

Jeden z badaczy proponuje zatem rozszerzenie analizy widmowej. Dopiero wtedy, ku zaskoczeniu draga do złota wszystkich, zaczynają pojawiać się upiorne rysy i ujawnia się obecność metali szlachetnych.

Ta ostatecznie zidentyfikowana substancja ujawniła: mieszaninę żelaza, krzemionki i glinu, aw szczególności 98% metali szlachetnych z grupy platynowców (rutenu, rodu, irydu i osmu), które następnie uznano za „rien”.

Ormus jak zrobić - złoto koloidalne właściwości - draga do złota

Na początku lat 90-tych naukowcy doszli do następujących wniosków: ŚLADY STOPY mają właściwości złoto koloidalne właściwości nadprzewodzące (przepuszczają nawet światło) iw zależności od temperatury, której są poddane, wydają się unosić w powietrzu.

 • Pierwiastki te częściowo uciekają przed polami siłowymi i ulegają fluktuacjom magnetycznym.
 • Są to naturalne, wysokoobrotowe nadprzewodniki o zerowym polu magnetycznym, które popychają nawet północne i południowe bieguny magnetyczne.
 • Teoria Hala Phutoffa na temat „energii punktu zerowego i czasoprzestrzeni” znajduje zatem uzupełniające pole eksperymentów dzięki ORMUS-owi, a także walidację.
 • U podstaw tego leży fakt, że substancja może stać się niewidzialna, wymknąć się naszemu konwencjonalnemu postrzeganiu przestrzeni i wpływać na ten wymiar czasoprzestrzeni.

Na przykład: „Hudson mówi, że jeśli ORMUS iryd zostanie podgrzany do 850ºC, zniknie i straci całą swoją wagę. Kiedy temperatura spadnie, pojawi się ponownie i odzyska większość swojej poprzedniej wagi. Patent Hudson zawiera mapę analityczną wygenerowaną przez aparat termograwimetryczny ilustrujący ten efekt.

« W dziedzinie fizyki kwantowej naukowcy niedawno potwierdzili, że materia może znajdować się w dwóch miejscach jednocześnie. Teraz wiemy, że dzięki splątaniu kwantowemu cząstki oddalone od siebie o miliony lat świetlnych mogą być w związku bez fizycznego kontaktu. ”

Ormus wikipedia pl – monoatomowe złoto – numerologia nazwy

Według Hudsona tak przegrupowane elektrony utworzyłyby pary Coopera (współtwórca teorii nadprzewodnictwa), które w normalnych temperaturach mogłyby stać się nadprzewodnikami.

Biologia tych materiałów jest częścią kwantowego podejścia do życia.

Z tej perspektywy holistyczne właściwości życia można wytłumaczyć jedynie koherencją kwantową; to znaczy pozornie przypadkowa (zgodnie z klasyczną termodynamiką) aktywność cząsteczek biologicznych jest ormus wikipedia pl w rzeczywistości regulowana przez te same zasady kwantowe, co zasady rządzące działaniem lasera.

 • To radykalnie nowatorskie spojrzenie na biologię zostało zapoczątkowane przez dr Mae-Wan Ho. Ostatnie prace otworzyły obiecujące perspektywy w biologii kwantowej.
 • Podczas gdy niewielka część DNA działa z kodowaniem białek, większość (oznaczona jako DNA odpadowe) działa niezależnie od chemii, dostarczając informacji w tej dziedzinie.

kwant ciała Z drugiej strony seria publikacji na temat nadprzewodnictwa w organizmach żywych potwierdziłaby spekulacje Hudsona na temat działania ORMUS-a na DNA; niektórzy mogą nawet naprawić obrażenia elixir zdrowia opinie innych.

Ormus wikipedia pl - monoatomowe złoto - numerologia nazwy

Wielokrotnie sugerowano, że Ormus może czytać „historię medyczną” od swojego użytkownika, niektórzy zgłaszają odczucia, dolegliwości w różnych częściach ciała związane z poprzednikami, tak jakby Ormus udał się w przeszłość, badając wszystko, aby zobaczyć, czy to wciąż potrzebna monoatomowe złoto była zmiana.

Istnieją doniesienia o szerokiej gamie pozytywnych wyników uzyskanych przez oświeconych lekarzy i terapeutów w wielu krajach, jednak – co nie jest zaskoczeniem – takie przypadki zwykle nie są akceptowane do publikacji w głównych czasopismach medycznych.

Pewnego dnia jego wujek, który interesuje się alchemią, sugeruje związek z „białym złotem”. Opisywanym przez niektórych alchemików proszkiem o leczniczych właściwościach przedłuża życie.

Zaintrygowany Hudson podaje preparat ORMUS psu choremu na raka i piroplazmozę.

Zwierzę wyzdrowiało, a ochotnicy wzięli jak zrobic ormus w domu udział w eksperymencie, uzyskując dobre wyniki. Hudson rozdaje próbki lekarzom, którzy przepisują je śmiertelnie chorym.

Zaobserwowane niezwykłe wyleczenia numerologia nazwy zilustrują, wraz z ilustracjami, lekcje przeprowadzone później przez Hudsona, który również wysłał próbki do kilku laboratoriów, w tym Merck & Co. i National Cancer Institute. Ten ostatni zastosuje je do hodowli i komórek rakowych i po prostu stwierdzić, że jest nieszkodliwy.

LAISSER UN COMMENTAIRE

S'il vous plaît entrez votre commentaire!
S'il vous plaît entrez votre nom ici