Czy wieszamy krzyż nad drzwiami – dom w kształcie podkowy – gdzie powiesic krzyzyk w mieszkaniu – gwoździe do podków – gwóźdź w podkowie

0

Urodziny czy wieszamy krzyż nad drzwiami Buddy dla I buddyści ; Maha  dom w kształcie podkowy _ kumba mela ( święto dzban ) dla Hindusi . Święte księgi są pisma święte , które zawierają słowo Boże lub   nauki nauczyciela . dla _ Księga Żydów _ święta jest Biblia żydowski gdzie powiesic krzyzyk w mieszkaniu;

Dla mnie Chrześcijanie gwóźdź w podkowie, Biblia chrześcijanin ; dla mnie muzułmanie , Koran ; dla _ Hindusi , Wedy gwoździe do podków.

Jak powiesić podkowę – jak powinna wisieć  na ścianie – jak wieszać  –  do góry czy na dół

Ludzie  jak powiesić podkowę _ w końcu są święte _ The pośrednicy między wspólnotą wierzących a bóstwem . _ _ ogólnie _ to oni _ obchodzą ceremonie i ja _ obrzędy ;

Często są duchowymi przewodnikami od społeczność , do której należymy adresy również o radę i pocieszenie . dla mnie katolicy Ja jestem the księży , za Żydzi the rabini , m.in muzułmanie imamowie .

  1. Jak powiesić podkowę - jak powinna wisieć  na ścianie - jak wieszać  -  do góry czy na dół4 Religia Plemienny W niektórych regiony świata są Nadal doświadczony od bardzo starożytne wierzenia , które przyszli Często przekazywane ustnie
  2. Są to prawie zawsze inwokacje do duchów pośrednicy Między The mężczyźni i _ istoty przełożeni jak powinna wisieć podkowa na ścianie .
  3. Szamanizm to przekonanie , że A komunikacja z _ duchy Jest możliwe . Szaman jest rodzajem medium , które skontaktować się z _ _ duchy i staje się ich rzecznikiem .

Animizm to przekonanie jak wieszać podkowę , że Wszystko Posiadać dusza też _ The zwierzęta i _ przedmioty .

Warianty animizmu Jestem fetyszyzmem ( który _ Tak ćwiczyć w południowej Afryce ) i totemizm ( powszechny Na The indianie Ameryki , ale także w Australii i Melanezji). Fetyszyzm _ atrybuty cechy nadprzyrodzony Do obiekty nieożywiony To Tak nazywają „ fetyszem podkowa do góry czy na dół ”.

Podkowa konia na szczescie –  końska –  na sciane

W podkowa konia na szczescie totemizmie Tak oni przypisują uprawnienie nadprzyrodzone dla totemu; totem jest charakterystyczny dla klanu lub a rodzina i zwykle reprezentuje _ gatunek zwierzęcia . _ voodoo _ jednoczy praktyki własny animizmu z niektórymi _ elementy katolicyzmu . _

5 Religia Politeista podkowa konia na szczescie 

Podkowa konia na szczescie -  końska -  na scianeRozmawiamy o religiach _ politeistyczny gdy wspólnota wiernych _ _ wierzy w liczne boskość .

A właściwie podkowa końska słowo politeizm pochodzi od dwóch greckich słów : polys, które oznaczające „dużo” i theos , które oznacza „ Bóg ”. Religie _ z narody starożytny byli politeistyczny .

W rzeczywistości _ podkowa końska starożytny Egipcjanie , tzw starożytny Grecy , tzw starożytny Rzymianie , I narody germańscy czcili wiele bogów i wielu bogiń. Dziś najbardziej ważny między religiami _ politeistyczny jest hinduizm .

6 Religia Monoteista podkowa na sciane

Rozmawiamy o religiach _ monoteiści gdy wspólnota wiernych _ _ wierzy w jedno bóg . Słowo _ monoteizm pochodzi od dwóch greckich słów : monos , który oznaczający „tylko” i theos , który oznacza podkowa na sciane „ Bóg ”. Religie dzisiaj monoteiści są najczęstsze . _ Główne _ Ja jestem judaizm , chrześcijaństwo , islam i buddyzm .

Podkowa na szczęście gdzie kupić –  jak wieszać –  symbol

7 Czym podkowa na szczęście gdzie kupić jest chrześcijaństwo ?

Podkowa na szczęście gdzie kupić -  jak wieszać -  symbolChrześcijaństwo jest jedno _ od duży religie monoteistyczny ( tj czcić tylko jednego Boga ). Chrześcijanie _ podkowa na szczęście gdzie kupić oni podążają The nauki Jezusa Chrystusa , który mieszkał przed laty w Palestynie na Bliskim Wschodzie .

Dzisiaj chrześcijaństwo jest religią więcej szeroko rozpowszechniony na świecie, z ponad 1 miliardem i 700 milionami obserwujących .

Chrześcijanie _ dzielą to samo wyznanie, ale mają sposoby różny interpretować i wyrażać . trzy _ główny grupy Chrześcijanie Ja jestem the Chrześcijanie ortodoksyjny , tj katolicy Rzymianie i ja podkowa na szczęście jak wieszać protestanci .

8 podkowa na szczęście jak wieszać Czym jest judaizm Judaizm jest religią ludu _ hebrajski .

Zgodnie z prawem Żyd , ktokolwiek Jest syn matki _ uważana jest za żydowską Żyd , nawet jeśli nie jest religijny. Judaizm jest najstarszym z nich religie monoteistyczny ( tzw To czcić tylko jednego Boga ). Urodził się przed laty w Palestynie , w r region To Dzisiaj mecze mniej więcej _ podkowa symbol szczęścia  na państwo Izrael .

Obecnie na świecie jest około 18 milionów Żydów , którzy oni żyją ponad wszystko W Stany Stany Zjednoczone ,  podkowa symbol szczęścia Europa i Izrael .

Istnieć wiele grupy różni Żydzi , ze sposobami inaczej praktykować wiarę _ _ _ Grupy _ główny Ja jestem The Żydzi ortodoksyjny , tj zreformowany i ja konserwatyści .9 Kim jestem the Muzułmanie Dzisiaj większość część od Ludność Bliskiego Wschodu to muzułmanie , wyznawcy od religia islamski .

To jest kolejny dlatego niektórzy _ włączać the Kraje Afryki Północnej w region , od Ja jestem Wszystko narody Muzułmanie : ich mieszkańcy _ mówią po arabsku i przestrzegają prawa oraz ja kostiumy islamski . Z tego punktu widzenia Bliski Wschód jest uważany za jeden region kulturowy _ islamski .

Podkowa w domu – stara

  • Wyjątkiem jest państwo Izrael , które powstało  konkretnie jako ojczyzna Żydzi .
  • 10 Kim jestem the Buddyści Buddyści _ oni podążają   The nauki Buddy, zwane dharmami.
  • Budda, podkowa w domu  dharma i sangha ( czyli społeczność z wierni ) są trzy klejnoty buddyzmu .

Podkowa w domu - staraThe Nauki Buddy tak podsumowują w Czterech Szlachtach prawda : życie jest bólem; cierpienie _  podkowa w domu to zależy od nas , nie od świata; wyeliminować cierpienie _ _ musieć uwolnić się przywiązania do rzeczy i osiągnięcia nirwany; droga do nirwany to Szlachetna Ośmioraka ślad .

Budda nauczał nowy sposoby stara podkowa  na przezwyciężenie cierpienia

Wiedział , z doświadczenia bezpośrednio , że szczęście nie pochodzi z życia w luksus więcej wspaniały , ani od poddać się ogółem stara podkowa do towarów światowych . nauczał zamiast iść pośrodku między _ te dwie skrajności .

Ta środkowa płaszczyzna nazywana jest „Szlachetną Ośmioraką” . ścieżka ” , ponieważ pokazuje ludziom osiem sposobów na życie: proste wizja , prosto rozdzielczość , ok mówić , prawda działać , prawo środków do życia , prawo _ wysiłek , prosto koncentracja , prosto medytacja .

Buddyści _ uważają To następny The Nauki Buddy będą mogły odejść Wszystko w porządku cierpienie za sobą i osiągnąć nirwanę , czyli stan doskonałego spokoju .

  1. Buddyści _ uważają Również który , kiedy Tak umiera , tak odrodzić się w innym ciało , w sposób ciągły .
  2. Ten proces śmierci i odrodzenia kończy się dopiero wtedy , gdy Tak osiąga nirwanę.

Jeśli w obecnym życiu Tak robią od Dobry udziały , tak będzie miał A odrodzenie lepiej , więcej blisko nirwany. Złe _ działania Zamiast prowadzić do odradzania się coraz bardziej z dala od nirwany. To prawo przyczyny i skutku nazywa się karmą.

11 Czym jest chrześcijaństwo ?

Chrześcijaństwo jest jedno _ od duży religie monoteistyczny ( tj czcić tylko jednego Boga ). Chrześcijanie _ oni podążają The nauki Jezusa Chrystusa , który mieszkał przed laty w Palestynie na Bliskim Wschodzie .

Dzisiaj chrześcijaństwo jest religią więcej szeroko rozpowszechniony na świecie, z ponad 1 miliardem i 700 milionami obserwujących . Chrześcijanie _ dzielą to samo wyznanie, ale mają sposoby różny interpretować i wyrażać . trzy _ główny grupy Chrześcijanie Ja jestem the Chrześcijanie ortodoksyjny , tj katolicy Rzymianie i ja protestanci .

LAISSER UN COMMENTAIRE

S'il vous plaît entrez votre commentaire!
S'il vous plaît entrez votre nom ici