Ascendent kalkulator – oblicz – data urodzenia – horoskop urodzeniowy – kosmogram

0

Po ascendent kalkulator zilustrowaniu, czym jest kosmogram, w tym scenariuszu 2020 John Tresch przedstawia wszystkie możliwości ascendent oblicz „praktycznej aplikacji” tej koncepcji.

Pokazując astrologia data urodzenia, w jaki sposób różne kosmogramy mogą się łączyć, kurczyć i zderzać, zagłębia się w ściśle astromagia horoskop urodzeniowy polityczne aspekty tego pojęcia, podczas gdy na tle tych historycznych rekonstrukcji wyróżniają się obecne procesy (i konflikty) astromagia kosmogram planetarne.

Birth chart pl –  astrologia –   astrologiczny – dokładny znak zodiaku

 • Birth chart pl -  astrologia -   astrologiczny - dokładny znak zodiakuNA birth chart pl  OKŁADCE: Kula zodiakalna i kula ziemska, Obserwatorium, Pekin, 1873
 • Ten tekst pochodzi z Cosmic Terrains chart astrologia, dziękujemy e-flux za uprzejmą zgodę
  przez Johna Trescha
 • Tłumaczenie i wprowadzenie Matteo Vavassoriego

Między ziemskim a kosmicznym

W 1966 roku Stewart Brand wydrukował rozkładówki z pytaniem: „Dlaczego nie widzieliśmy jeszcze pełnometrażowego zdjęcia Ziemi chart astrologiczny ?”

Myślał, że ta fotografia odmieni politykę i współdzienności życia, stymulację świadomości mechanizmów sprzężenia zwrotnego między systemami społecznymi i ekologicznymi. To, co NASA Ziemie, dziecie zdjęcia „Earthrise dokładny znak zodiaku” (Earthrise) i ikoniczne „Blue Marble” (blue wielki), marka, która jest na okładce The Whole Earth Catalog.

Horoskop urodzeniowy astromagia –  urodzeniowy oblicz- jaki mam znak zodiaku – kalkulator ascendent

 • Rozmowa horoskop urodzeniowy astromagia Bruno Latoura i Dipesha Chakrabarty’ego na temat „Konfliktów proporcji planetarnych” stawia pytanie, które nie jest dalekie od pytania Branda.
 • W 2020 roku – kiedy płoną pożary, demagodzy szaleją z wściekłości, uchodźcy przyczepiają się do tratw, a nowe wirusy atakują gatunki – nasz pogląd na Ziemię musi zostać zrewidowany horoskop urodzeniowy oblicz.

Horoskop urodzeniowy astromagia -  urodzeniowy oblicz- jaki mam znak zodiaku - kalkulator ascendentPlaneta jest teraz podzielona na serię „planetarni”: glob wolnego handlu, wymierne systemy nauk o ziemi, duchowa lub rdzenna natura pod brukiem, geopolityka przeprojektowana przez potęgi przemysłowe spoza jaki mam znak zodiaku Zachodu, nieuchwytny i nieunikniona Gaja.

Pomimo uciekających miliarderów w Nowej Zelandii i na Marsie, jesteśmy zbyt połączeni oceanami, pogodą, komunikacją i chorobami, aby ktokolwiek z nas mógł sobie z tym poradzić samodzielnie.

Nadal musimy widzieć Ziemię jako całość kalkulator ascendent. Ten jest jednym z wielu prawdziwych fotografów pianina, który nie jest fotografem daleko od świata, który jest nieomylny. Zdjęcie „Blue Marble” sugeruje, że możliwa jest szybka i uporządkowana unifikacja; zaciera i tłumi różnice, sprawiając, że praca nad porozumieniem staje się zbędna, didyplomatycznia.

 1. Również Whole Earth Catalog, udostępniany na potrzeby społeczności autonomicznej i niezależnej, zbiega się z globalną działalnością Doliny Krzemowej.
 2. Aspen Mays, Dlaczego jeszcze nie widzieliśmy fotografii całego wszechświata?, 2009. Plastikowa szpilka 1,5 cala, nieograniczona edycja.

Być może jako   nagana za ograniczone umysły poprzedniego pokolenia, artysta Aspen Mays stworzył w 2009 roku unova filla: „Dlaczego nie widzieliśmy jeszcze fotografii całego wszechświata?” Prosił o niemożliwe: żadna kamera nie uchwyci całego wszechświata.

 • Uwidocznienie i wyrażenie całej wiedzy, założeń, nadziei i obaw dotyczących kosmosu w jednym obrazie wymaga aktywnej wyobraźni i semiotycznej kondensacji.
 • Odwołuje się do historii, możliwości i tego, co jeszcze niewidoczne.
 • Może wymagać syntetycznej i anamorficznej wizji z wielu perspektyw jednocześnie: połączonych w harmonijny, niezgodny lub nie do pomyślenia sposób.

Brand miał nadzieję, że jedno zdjęcie planety może zmienić naszą kosmologię.

Mays sugeruje pełną odpowiedź: to, jak żyjemy na ziemi, jest ściśle związane z tym, jak podchodzimy do niezwykle trudnego zadania wyobrażenia sobie wszechświata.

Kalkulator astrologiczny –  znaku zodiaku –  zodiaku –  kalkulator

Jeśli kalkulator astrologiczny chcemy ponownie „zejść na ziemię”, musimy pomyśleć o tych dwóch skalach razem, kosmicznej i ziemskiej, i zastanowić się, w jaki sposób nasze reprezentacje wszechświata przecięły się lub ominęły nasze sposoby zamieszkiwania planety.

Kalkulator astrologiczny -  znaku zodiaku -  zodiaku -  kalkulatorTen esej bada skrzyżowanie kalkulator znaku zodiaku tego, co kosmiczne i ziemskie, zestawiając kosmogramy i terytorialà, zaczynając od przeszłego momentu globalnego spotkania.Henri Testelin, Colbert przedstawiający Ludwikowi XIV członkom Królewskiej Akademii Nauk, 1667. Olej na płótnie, 348 × 590 cm. Musée de l’Histoire de France, Wersal.

„Kosmogramy”, czyli kalkulator zodiaku reprezentacje wszechświata jako całości, wyrażają relacje między sferą ludzką, naturalną i boską. Mogą służyć jako idee tego, jak mógłby wyglądać świat, z celami utopijnymi, eschatologicznymi lub po prostu pojednawczymi; często jednak służą celom dydaktycznym, dogmatycznym, propagandowym.

Na przykład obraz z 1667 roku przedstawiał kosmogram kalkulator Ludwika XIV przyjmującego członków Francuskiej Akademii Nauk w nazbyt określonym kontekście kosmicznym.
Za nim znajdowała się mapa kraju z nowymi kanałami i nowo wybudowanym Obserwatorium Paryskim na południku; przed nim były globusy ziemskie i niebieskie.

Obiekty te umieściły „Króla Słońce” na niebie i na ziemi między maszynami a filozofią mechaniczną.

W międzyczasie, w 1673 roku, po drugiej stronie Eurazji, cesarz Qing Kangxi zamówił nowy globus niebieski; na dachu pekińskiego obserwatorium połączyła się ze sferą armilarną podtrzymywaną przez cesarskie smoki, dając początek symbolicznej grupie rytuałów odnowy mikrokosmosu i makrokosmosu prowadzonych przez „Syna Niebios”.

Dwa odrębne zakony autokratyczne przedstawiły swoje „uniwersalne” rządy w odstępie kilku lat, używając porównywalnych obrazów i narzędzi (oraz Ekspertyzy, gdyż kula ziemska w Pekinie została zbudowana na chińskich wzorcach przy pomocy francuskich jezuitów), ale w ramach rozbieżnych radykalnie kosmologii.

Kosmogram oblicz –  partnerski –  urodzeniowy –  ascendent

Kosmogram oblicz -  partnerski -  urodzeniowy -  ascendentJak kosmogram oblicz zobaczymy poniżej, patrząc na inne kosmogramy tych monarchów, wyznaczają one również ramy dla dyplomacji między stronami dążącymi do stworzenia, utrzymania, zmiany lub powiększenia świata.

Drugi kosmogram partnerski kluczowy termin, „terytorialność”, nie odnosi się po prostu do wyznaczania granic wokół regionu w celu zdefiniowania podmiotu politycznego, jak w światopoglądzie opartym na państwie narodowym; byłby to tylko jeden z wariantów teorii.

 • Chociaż „terytorialność” ugruntowuje formacje polityczne i kosmologiczne w wykorzystaniu, możliwościach i ograniczeniach, jakie stwarzają poszczególne krajobrazy, mój pogląd różni się od kosmogram urodzeniowy rozmieszczenia na „nomosie Ziemi”;
 • aby zbadać, w jaki sposób grupy zamieszkują przestrzeń, możemy zrezygnować z istotnego rozróżnienia między przyjaciółmi a (możliwymi do wyeliminowania) wrogami.

Nie podpisuję się też pod koncepcją oblicz ascendent  „terytorializacji”, którą Deleuze i Guattari zaczerpnęli z etologii i formacji państwowych: „Tysiąc planów” wiązało „terytorializację” z zatrzymaniem „linii ucieczki”, z głównym przeciwieństwem drugorzędnego, z osiadły w przeciwieństwie do koczownika.

Mam na myśli coś prostszego.

Życie jako koczownik na pustyni – lub w mieszkaniu w Londynie po Brexicie – wiąże się ze szczególnym trybem terytorialności: związkiem z krajobrazem, wzorcem ruchu dostosowanym do czasu i pór roku, sposobami definiowania regionów, które się przemierza lub ma do czynienia a także inne osoby, które spotykają lub których unikają.

Oznacza oblicz kosmogram to również, w istotnym sensie, związek ze źródłami utrzymania: materiałami, które są wydobywane, przetwarzane i wykorzystywane, roślinami, owocami, zbożem i żywym inwentarzem, które są hodowane i zbierane – lub kupowane na „końcu linii zaopatrzenia od inne kontynenty.

Tryby terytorialności łączą obliczanie znaku zodiaku określone kolektywy z określonymi regionami ziemi.

Jednocześnie są one powiązane z określonymi kosmologiami: sposobami napotykania, wyznaczania granic, konceptualizacji i doświadczania relacji między bytami i domenami. Czyniąc to,  znaki zodiaku w planetach pozostawiają ślady na kosmogramach lub wspólnych reprezentacjach tych kosmologii.

LAISSER UN COMMENTAIRE

S'il vous plaît entrez votre commentaire!
S'il vous plaît entrez votre nom ici